Oferta tymczasowo niedostępna!

Możliwość składania zamówień w hurtowni internetowej HITMIX jest niedostępna.

Jeżeli interesuje Cię jakiś produkt sprawdź ofertę hurtową innych firm tutaj.

LAMPA SOLARNA 30LED Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU
Kategoria: Dom i Ogród » Wyposażenie » Oświetlenie » Lampy » Pozostałe
LAMPA SOLARNA 30LED Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU LAMPA SOLARNA 30LED Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU LAMPA SOLARNA 30LED Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU LAMPA SOLARNA 30LED Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU LAMPA SOLARNA 30LED Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU
Cena za sztukę: Niedostępne
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu:

LAMPA SOLARNA 30 LED Z CZUJNIKIEM RUCHU I ZMIERZCHU

alt
  • CZUJNIK RUCHU – lampka posiada czujnik ruchy, który włącza oświetlenie w momencie wykrycia aktywności w zasięgu pracy detektora.
  • CZUJNIK ZMIERZCHU – urządzenie wyposażone jest w czujnik, który reaguje na zmianę oświetlenia i w przypadku niedostatecznej ilości światła, uruchamia możliwość włączenia światła.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 102 x 53 x 130 mm zasilanie 3,7V; 30 LED
  • ZASILANIE SŁONECZNE – panel słoneczny oraz bateria akumulatorowa dostarczają zasilania umożliwiającego bezobsługowe użytkowanie urządzenia.
  • PROSTY MONTAŻ – w zestawie znajduje się taśma samoprzylepna oraz kołek montażowy, które służą do montażu lampy zgodnie z indywidualnymi możliwościami dotyczącymi miejsca i podłoża

Lampa solarna ładowana za pomocą panelu słonecznego zapewnia darmowe oświetlenie przez cały rok. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi możemy jej użyć w miejscach niedoświetlonych bez przeprowadzania instalacji elektrycznej. Bez problemu działa w zimę oraz w dni pochmurne, kiedy nie ma zbyt wiele słońca.

alt

Montaż za pomocą kołków rozporowych (w zestawie) lub np. na taśmę montażową (brak w zestawie) do elewacji domu, garażu czy budynków gospodarczych.

alt