Oferta tymczasowo niedostępna!

Możliwość składania zamówień w hurtowni internetowej HITMIX jest niedostępna.

Jeżeli interesuje Cię jakiś produkt sprawdź ofertę hurtową innych firm tutaj.

RĘKAWICA Z MIKROFIBRY DO MYCIA SAMOCHODU KURZU
Kategoria: Dom i Ogród » Wyposażenie » Ściereczki i szczotki
RĘKAWICA Z MIKROFIBRY DO MYCIA SAMOCHODU KURZU RĘKAWICA Z MIKROFIBRY DO MYCIA SAMOCHODU KURZU RĘKAWICA Z MIKROFIBRY DO MYCIA SAMOCHODU KURZU RĘKAWICA Z MIKROFIBRY DO MYCIA SAMOCHODU KURZU RĘKAWICA Z MIKROFIBRY DO MYCIA SAMOCHODU KURZU RĘKAWICA Z MIKROFIBRY DO MYCIA SAMOCHODU KURZU
Cena za sztukę: Niedostępne
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: nie
Minimalne zamówienie: 1 szt.

Opis produktu:

RĘKAWICA DO MYCIA Z MIKROFIBRY


alt

alt

Rękawica z mikrofibry - doskonała do mycia samochodów, czyszczenia deski rozdzielczej elementów z tworzyw sztucznych, elementów chromowanych. Delikatna dla lakieru. W domu znakomicie ułatwia mycie szyb, okien, luster, mebli, glazury..

alt

Niezbędna do użytku w domu i samochodzie. Znakomicie ułatwia mycie, oraz czyszczenie na sucho i na mokro.

alt

Kolor mix kolorów WYSYŁANY LOSOWO !

alt

Duża powierzchnia i ergonomiczny kształt zapewniają wysoką wydajność czyszczenia i komfort pracy. Materiał z którego została wykonana - wysokiej jakości mikrofibra - sprawi że sprzątanie będzie przyjemnością. Włókna doskonale przyciągają kurz i brud, a dzięki swojej elastyczności dopasowują się do czyszczonej powierzchni i docierają do zakamarków. Umożliwia także czyszczenia bez użycia detergentów.

Po użyciu wystarczy wypłukać rękawice w letniej wodzie z dodatkiem niewielkiej ilości detergentu. Rękawice może być także prana w temperaturze do 40 stopni C. lecz bez stosowania wybielaczy !

alt